FAHRPLAN – SAISON 2018

1. 5.–31. 5. soboty a svátky
1. 6.–16. 9. každý den kromě nedělí

Číslo zastávky Kilometry Název zastávky zastávky s degustací
0 0 Infocentrum VOC Znojmo Vlkova věž 10.00 13.50 17.15
1 1 Nádraží ČD, Znojmo 10.05 13.55 17.20
3 3 Loucký klášter, Znojmo - ZNOVÍN 10.15
10.30
14.05
14.20
17.30
5 5 Nový Šaldorf - Modré sklepy - parkoviště 10.35
10.50
14.25
13.40
17.35
17.50
9 9 Havraníky - NP Podyjí 10.55 14.45 17.55
12 12 Hnanice-Šobes, Hotel Vinice Hnanice 11.02
11.17
14.52
15.07
18.02
18.17
13 13 Hnanice - sklepní ulice 11.21 15.11 18.21
16 16 Šatov - Vinařská stodola, Moravský sklípek 11.28 15.18 18.28
20 20 Chvalovice - sklepní ulice před Waldbergem 11.37
11.52
15.27
15.42
18.37
18.52
28 28 Ječmeniště - Jelení farma 12.14 16.04 19.14
31 31 Lampelberg 12.21
12.36
16.11
16.26
19.21
39 39 Vrbovec - sklepní ulička 12.50
13.05
16.40
16.55
19.35
- 48 Tasovice --- --- 19.45
- 53 Dobšice, degustační sklep VINO HORT --- --- 19.55
20.10
46 57 Infocentrum VOC Znojmo Vlkova věž 13.20 17.10 20.20

Route A

trasa-a

Route B

trasa-b