JÍZDNÍ ŘÁD – SEZONA 2021

Sezóna Vinobusu končí 31. 8. 2021. Nová sezóna bude zahájena v příštím roce. Sledujte naše stránky a Facebook VOC Znojmo, o spuštění rezervací pravidelné linky budeme informovat.

Číslo zastávky Kilometry Název zastávky Zastávky s degustací 1 2
0 Masarykovo náměstí 09:00 13:45
1 Nádraží ČD, Znojmo 09:05 13:50
3 Loucký klášter, Znojmo - ZNOVÍN 09:12
09:32
13:57
14:17
6 Dobšice, degustační sklep VINO HORT 09:40
10.00
14:25
14:45
14 Tasovice 10:12 14:57
26 Vrbovec - Lampelberg 10:32
10:52
15:17
15:37
34 Vrbovec - Sklepní ulička 11:05
11:25
15:50
16:10
38 Chvalovice - sklepní ulice před Waldbergem 11:34
11:54
16:19
16:39
43 Šatov - Vinařská stodola, Moravský sklípek
ve druhé jízdě
12:03
12:03
16:48
17:18
46 Hnanice - sklepní ulice 12:09 17:24
47 Hnanice - Šobes, Hotel Vinice Hnanice 12:13
12:33
17:28
17:48
50 Havraníky - NP Podyjí 12:38 17:53
54 Nový Šaldorf - Modré sklepy - parkoviště
v první jízdě
12:44
13:14
17:59
17:59
59 Masarykovo náměstí 13:25 18:10
Třetí jízda je v sezóně zařazena do pronájmů jako novinka – pro teambuildingy apod. s individuální trasou.

CENÍK JÍZDNÉHO

1 | MEZIZASTÁVKOVÉ JÍZDNÉ

Cena za osobu: 25 Kč


2 | ZÁKLADNÍ JÍZDNÉ CELOOKRUHOVÉ (přestupní)

Cena za osobu: 150 Kč


3 | RODINNÉ - MEZIZASTÁVKOVÉ JÍZDNÉ

Cena za osobu: 20 Kč


4 | RODINNÉ - CELÝ OKRUH - 2 dospělé osoby a až 3 děti (přestupní)

Cena za osobu: 110 Kč



PŘEPRAVNÍ ŘÁD - SMLUVNÍ PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY ZNOJEMSKÉHO VINOBUSU

Ke stažení zde: