JÍZDNÍ ŘÁD – SEZONA 2018

1. 5.–31. 5. soboty a svátky
1. 6.–16. 9. každý den kromě nedělí

Číslo zastávky Kilometry Název zastávky zastávky s degustací
0 0 Infocentrum VOC Znojmo Vlkova věž 10.00 13.00 16.30
1 1 Nádraží ČD, Znojmo 10.05 13.05 16.35
3 3 Loucký klášter, Znojmo - ZNOVÍN 10.05 13.05 16.35
5 5 Nový Šaldorf - Modré sklepy - parkoviště 10.20-10.35 13.20-13.35 16.50-17.05
9 9 Havraníky - NP Podyjí 10.40 13.40 17.10
12 12 Hnanice-Šobes,Hotel Vinice Hnanice 10.47-11.02 13.47-14.02 17.17-17.32
13 13 Hnanice - sklepní ulice 11.06 14.06 17.36
16 16 Šatov - Vinařská stodola,Moravský sklípek 11.13 14.13 17.43
20 20 Chvalovice - sklepní ulice před Waldbergem 11.22-11.37 14.22-14.37 17.52-18.07
30 30 Lampelberg 12.26 15.06 18.36
38 38 Vrbovec - sklepní ulička 12.20-12.35 15.20-15-35 18.50-19.05
- 47 Tasovice --- --- 19.15
- 52 Dobšice,degustační sklep VINO HORT --- --- 19.25-19.40
45 56 Infocentrum VOC Znojmo Vlkova věž 12.50 15.50 19.50

CENÍK JÍZDNÉHO

1 | MEZIZASTÁVKOVÉ JÍZDNÉ

Cena za osobu: 20 Kč


2 | ZÁKLADNÍ JÍZDNÉ CELOOKRUHOVÉ (přestupní)

Cena za osobu: 130 Kč


3 | RODINNÉ - MEZIZASTÁVKOVÉ JÍZDNÉ

Cena za osobu: 15 Kč


4 | RODINNÉ - CELÝ OKRUH - 2 dospělé osoby a až 3 děti (přestupní)

Cena za osobu: 90 Kč


PODMÍNKY PRONÁJMU VINOBUSU

Cena za kilometr: 27 Kč / 1 km
Cena za čekání: 255 Kč / 1 hodinu
Služby průvodce: 1 200 Kč do tří hodin, nad tři hodny každá další hodina 500,- Kč
Cena vleku na kola:    970 Kč / den

Ceny jsou bez DPH


Na vozíku Vinobusu nepřepravujeme elektrokola

PŘEPRAVNÍ ŘÁD - SMLUVNÍ PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY ZNOJEMSKÉHO VINOBUSU

Ke stažení zde: